Sİfonik Sistem Drenaj Ve İnşaat San. Tic . Ltd. Şti . firmasının temelleri 2009 yılında atıldı . Yurt içinde ve yurt dışında endüstriyel binaların çatı suyu drenajlarını yapmak için kurulan firmamız, günümüze kadar yüzü aşkın projede yüzbinlerce metre kare işi başarı ile tamamlamıştır. Trakya bölgesinde çalışmalarını yoğunlaştıran firmamız ilk şubesini Bursa’da açmış ve bu bölgede de faaliyetlerini hızlandırmıştır.

Sifonik Sistem Drenaj ve İnşaat  Sanayi Ticaret  Limited Şirketi bölgesinde lider firma olmanın verdiği bilinçle çalışmalarında toplam kaliteye, iş ve işçi sağlığına son derece önem vermektedir.

Firmamız,  iş güvenliğini ve çalışanların memnuniyetini  öncelikli olarak kendine amaç edinmiştir. Sifonik Sistem Yağmur Suyu Drenaj Sistemi 40-50 yıldır özellikle Avrupa’da endüstriyel binalarda kullanılmaktadır.

Ülkemizde de Sifonik Sistem Drenaj Sistemi 10 -15 yıldır endüstriyel binalarda uygulanmaktadır. Sifonik Sistem Drenaj ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. firması olarak biz ülkemizde ve yurtdışında, Avrupa kalitesinde ürün ve hizmet verebileceğimizi göstermek üzere yola çıktık. Nitekim Avrupa Standartlarında ürün ve hizmet üretmeye başladık. Eğitimli kadromuz, bilgi birikimimiz ve siz müşterilerimizin referansları ile yolumuzda hızla ilerlemeyi hedefliyoruz. Daha yolun başındayız.

Firmamızın gelecekteki hedefi kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak, nitelikli hammadde ve en ileri üretim tekniğini, uzman bir ekip ve tecrübe ile iyi bir tesiste kusursuz bir organizasyonla birleştirmektir. Firmamızın emsal firmalardan farkı, kaliteli Hammadde üzerinde büyük bir hassasiyetle uygulanan ince ustalık ve ileri teknolojinin kusursuz bileşiminin sonucudur.